Na oponach nie warto oszczędzać


Zima to trudny czas dla kierowców. Śnieg, lód i deszcz skutecznie zmniejszają przyczepność samochodu.

Na salonie we Frankfurcie Toyota zaprezentuje po raz pierwszy auto nazwie auris HSD full hybrid concept.

VII Mieczy Jesteś niekonsekwentna. Z jednej strony stawiasz bliskiemu człowiekowi bardzo wygórowane wymagania, oczekujesz wykonania twoich próśb, a z drugiej strony o ważnych sprawach chcesz decydować sama. Uważaj, partner może się zbuntować. To, co robisz, to działania pozorne. horoskop.wp.pl

Anglicy byli upokorzeniGrupę osób kradnących lusterka samochodowe na terenie Wielkopolski rozbili policjanci z Komornik. W trakcie przeszukań znaleźli ponad pół tysiąca skradzionych z aut lusterek. Producenci samochodów często wypuszczają limitowane serie produktów, które mają niewiele wspólnego z czterema kółkami. Od końca 2009 r. do marca 2010 r. ceny paliw na stacjach wzrosły średnio o 5,5 proc. W tym samy czasie ceny surowca potrzebnego do ich wytworzenia wzrosły 11 proc. - poinformowała w Sejmie wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.

Możliwość sprawdzenia liczby punktów w ewidencji kierowców naruszających przepisy o ruchu drogowym nie zwalnia od samodzielnego ich kontrolowania.

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) prowadzi po pierwszym dniu 6. Rajdu Lotos, 2. eliminacji mistrzostw Polski. FB.init("d56ff04d3b8e16af1e63f5fbeb3febcb"); Witam. Mam problem z odpalaniem samochodu na gorącym silniku.(*)

Samochody brytyjskiej marki Radical Sportscars są już dostępne w Polsce. Wyłącznym dystrybutorem jest firma Radical Motorsport Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Kierowcy z Torunia mieli lepiej, od dziś mają gorzej. Na toruńskiej starówce ubyło miejsc do parkowania. Od czasu, gdy w 1997 roku z oferty Opla znikła calibra, w gamie pojazdów niemieckiego producenta nie znalazło się żadne rasowe coupe.Chociaż stylistyka i nazwa wskazywać mogą na rosyjskie pochodzenie - marka Gazal, która rozpoczyna właśnie seryjną produkcję nowego SUV-a nie ma nic wspólnego z ojczyzną Lenina. Magazyny wielu firm sprzedających sól drogową są już prawie puste. Sprzedaż grobu znajdującego się bezpośrednio nad miejscem spoczynku gwiazdy kina Marilyn Monroe nie doszła w końcu do skutku, bo zainteresowany wycofał swoją ofertę, opiewającą na 4,6 mln dolarów - poinformował we wtorek prawnik sprzedawcy.

Największy świr świata?


Fanom szaleńczych popisów na motocyklu Travisa Pastrany nie trzeba przedstawiać. To jeden z największych zmotoryzowanych "świrów", jakich wydała Ziemia.

Motocykliści blokują autostrady


Kilkuset, a może nawet tysiąc motocyklistów protestuje właśnie na płatnych odcinkach autostrad A1, A2 i A4.

Nowość: VT750S


Honda zaprezentowała nowy motocykl o nazwie VT750S. Klasyczny profil i głębokie brzmienie silnika V-2, w połączeniu z charakterystyką i osiągami prawdziwie nowoczesnego motocykla, nikogo nie pozostawią obojętnym.

Jest decyzja! A4 za 16 zł


Z 13 do 16 zł wzrośnie od 1 grudnia opłata za przejazd samochodu osobowego całym, ok. 60-kilometrowym, odcinkiem autostrady A4 między Krakowem a Katowicami.

Zalane auta dosychają...


Na działkach kwitną już ogórki, a to oznacza, że - mimo powodzi - serwisy motoryzacyjne cierpią z powodu suszy.

Eksperymenty drogowców


Wrocławscy zmotoryzowani wzięli wczoraj udział w testowaniu nowego oprogramowania kierującego sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Kościuszki.

Protest przeciwko Schumacherowi


Związki zawodowe i rada pracownicza zakładów Mercedesa skrytykowały zatrudnienie w ekipie Formuły 1 sponsorowanej przez ten koncern siedmiokrotnego mistrza świata Michaela Schumachera.

Rekordowy mandat za prędkość


Pewien zamożny Szwajcar, przyłapany przez policję na przekroczeniu dozwolonej prędkości o prawie 60 km/h, zapłaci rekordowo wysoką karę - sąd w Sankt Gallen skazał go na grzywnę wysokości 300 tysięcy franków (ponad 200 tys. euro) - informują szwajcarskie media.

Audi jest najlepsze


Audi jest najlepszą marką motoryzacyjną w Niemczech. Tak przynajmniej wynika z badania "AutoMarxX" firmy ADAC.

5 osób zginęło w BMW


Pięć osób zginęło w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z wtorku na środę w Sokołowie Małopolskim (Podkarpackie) - poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar.

To już koniec golfa!


W historii motoryzacji pełno jest samochodów, które mimo rewolucyjnych rozwiązań technicznych czy olśniewającego piękna karoserii, nie odniosły większego sukcesu. Przykłady można mnożyć.

Renault fluence zamiast megane


Renault przygotowało na salone we Frankfurcie niespodziankę - debiut zupełnie nowego modelu o nazwie fluence.

21-latek spłonął w bmw


21-letni mężczyzna spłonął w samochodzie, który ugrzązł na polnej drodze w powiecie łęczyckim (Łódzkie).

W Polsce gorzej niż w Bangladeszu


Polskie drogi są jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie - wynika z raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), na który powołuje się "Dziennik".

Jechał audi prawie 220 km/h


Nyscy policjanci zatrzymali obywatela Wietnamu, pędził swoim audi A6 z prędkością 218 km/h.

Koniec astry II z Gliwic, wkrótce...


Dzisiaj w gliwickim zakładzie General Motors Manufacturing Poland (GMMP) została wyprodukowana ostatnia astra II classic - srebrny hatchback z silnikiem benzynowym 1.4 l.

Volvo. Jak je widzi niewidomy...


Nowe volvo S60 zostanie oficjalnie zaprezentowane najprawdopodobniej dopiero na przyszłorocznym salonie samochodowym w Genewie, ale producent znalazł sposób, by jednak pokazać to auto wcześniej.

Inna perspektywa "Dakaru"


Chlebak, jak sama nazwa wskazuje, służy do noszenia granatów - tłumaczyli studentom oficerowie ze studium wojskowego. Rajd Dakar, jak sama nazwa wskazuje, jest rozgrywany obecnie w Ameryce Południowej.

Sexi policjantki tuż przed...


Powiedzenie "za mundurem panny sznurem" sprawdza się nie tylko w przypadku wojskowych.

Dygnitarze i prosiaki


W PRL-u była oznaką statusu. Budziła podziw, zazdrość i... odrazę. Woziła dygnitarzy, młode pary, a nawet meble. Straszno nią także niegrzeczne dzieci.

Jeżeli musisz wykonać pomiary elektryczne Krakow zapraszam
do zapoznania się ofertą mojej firmy. Przeprowadzam od lat
pomiary elektryczne Kraków na potrzeby elektrowni oraz innych
organizacji oraz urzędów. Wszystkie przeprowadzone pomiary
elektryczne Kraków
są opisane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi
prowadzenia dokumentacji elektrycznej. Przy okazji pomiarów
przeprowadzane są również przeglądy elektryczne Kraków na terenie
Krakowa i okolic.