Trójwymiarowy CryENGINE


Podczas konferencji GDC 2010 Crytek zaprezentuje swój silnik CryENGINE trzeciej generacji, który ma oferować trójwymiarową technologię.

Są ludzie, którzy uważnie oglądają reklamy. W filmie reklamowym nowego tabletu iPad firmy Apple można było zauważyć, że na urządzeniu przeglądana jest strona internetowa gazety New York Times. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego gdyby nie to, że na otwartej stronie było wyraźnie widać materiały Adobe Flash. W tym też nie byłoby niczego dziwnego gdyby nie to, że według firmy Apple, iPad nie jest zgodny z popularną "flaszką". Użytkownicy Facebooka chętniej rekomendują produkty i je kupują, reagując na informacje umieszczone na tzw. Stronach, czyli podwitrynach dla zespołów muzycznych, firm i innych zainteresowanych. Dell podczas zakończonych już targów CES zaprezentował światu prototyp 16-calowego notebooka Studio XPS, którego wyposażono w wyświetlacz OLED o grubości 2 milimetrów.I Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT): a) Ogólna charakterystyka podatku b) Podmiotowy zakres opodatkowania c) Przedmiot podatku d) Koszty uzyskania przychodu e) Podstawa opodatkowania f) ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Cyberprzestępcy wykorzystują strach związany z pandemią „świńskiej grypy” do rozsyłania złośliwego oprogramowania. Ofiarami ataku mogą paść osoby zainteresowane możliwością zaszczepienia przed groźnym wirusem. Na kursie uczestnik dowie się, jak stworzyć stronę zgodną ze standardami i zapozna się z tajnikami HTML/XHTML oraz CSS. Będzie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Spotkanie1: Kodeks tłumacza przysięgłego, Tłumaczenia uwierzytelnione (sprawy techniczne), Odpisy aktów urodzenia (od XIX wieku do czasów obecnych), Świadectwo chrztu Spotkanie2: Dokumenty ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Do 2014 roku wszystkie samochody sprzedawane na terenie Wspólnoty Europejskiej mają być wyposażone w system, który automatycznie zadzwoni po pomoc w razie wypadku.

Szkolenie omawia zagadnienia związane z programowaniem w języku Visual Basic for Applications, po czym przedstawia sposoby dostępu do danych za ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Program szkolenia: 1. Podstawowe zagadnienia w zakresie wykonywania przepisów dotyczących ochrony informacji 2. Podstawy ochrony informacji w firmie / instytucji 3. Wdrażanie i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni liczba zarejestrowanych do serwisu www.dialnetmasters.pl drużyn wzrosła o ponad 1000, a dzisiaj przekroczyła 3000 zespołów.Model luksusowego samochodu Audi A8, który przygotowany jest na przyszły rok, będzie jako pierwszy wyposażony w system nawigacji satelitarnej, oparty na platformie Nvidia Tegra. Trust przedstawia nową serię produktów o nazwie MiMo, która pochodzi od pierwszych liter słów Mini Mouse. Sony przypomina, że usługa sieciowa dla konsol tej firmy, PlayStation Network, obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny.

Kadry Płace ZUS z " Płatnikiem" (Warszawa)


Kadry-Płace-ZUS z "Płatnikiem" 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut) A. moduł : Prawo Pracy (wykłady i ćwiczenia) 30 godzin lekcyjnych (po 45 ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

StarCraft II - oficjalna data premiery


Blizzard Entertainment w oficjalnym oświadczeniu prasowym ogłosił datę premiery gry StarCraft II: Wings of Liverty. Gra pojawi się na półkach sklepowych 27 lipca.

Najlżejsza kamera HD


Panasonic prezentuje najlżejszą na świecie kamerę cyfrową, potrafiącą rejestrować materiały w jakości HD. Model HDC-TM35 waży zaledwie 185 gramów.

Ericsson i EMOBILE uruchomili najszybszą szerokopasmową sieć HSPA w Japonii


Pierwsza japońska sieć HSPA Evolution została uruchomiona w największych miastach kraju – Tokyo, Osace, Yokohamie i Nagoji, osiągając predkość pobierania danych do 21Mbps.

Została skazana, bo jej dziecko udostępniało w Sieci piosenki


Niemiecki sąd skazał kobietę za to, że nie upilnowała swoich dzieci, które udostępniały w Sieci około 1000 piosenek.

Największy przestępca z eBay'a złapany!


Użytkownik „The Man” odpowiedzialny jest za największe oszustwo w historii najpopularniejszego portalu aukcyjnego na świecie. Policja ujęła sprawcę, wraz z pomocnikami.

Kurs Pilotów Wycieczek w Bielsku-Białej (Bielsko Biała)


Zajęcia praktyczne - wycieczka krajowa 1-dniowa, wycieczka zagraniczna 3-dniowa. Przemysł turystyczny w Polsce i na świecie, obsługa ruchu turystycznego, geografia ...
Lokalizacja: Bielsko Biała - Rodzaj: kurs / szkolenie

Tajemnicze odliczanie Google'a


Po kliknięciu w przycisk "I'm Feeling Lucky" w angielskiej wersji wyszukiwarki internetowej Google'a, pojawia się nam tajemniczy licznik, który zakończy odliczanie za 16 dni.

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Wedug Ballmera, Vista bya "strat czasu"


Nie na co dzie syszy si, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje si do zmarnowania czasu na swj produkt. Steve Ballmer jednak to zrobi, opowiadajc o Windows Vista.

Cyfrowa technika pomoże odrestaurować zniszczone stare fotografie


Wyrafinowana technika, stosowana przy obrazowaniu skamieniałości i starożytnych rytów może wkrótce pomóc nam ocalić pogniecione i podarte stare fotografie - wystarczy zwykły, płaski skaner - informuje "New Scientist".

Energooszczędny skaner dla fotografów


Urządzenie umożliwia szybkie skanowanie, retuszowanie i archiwizowanie szerokiej gamy klisz i odbitek.

Samsung Pixon12 od dziś kupienia w sieci Era


Era wprowadza do swojej oferty multimedialny telefon Samsung Pixon12. Jest to pierwszy na rynku terminal z aparatem cyfrowym o rozdzielczości 12 megapikseli.

Techniki Sprzedaży (Rzeszów)


Techniki sprzedaży 1. Kontakty handlowe z Klientami. 2. Profesjonalny sprzedawca. 3. Pozyskiwanie Klientów. ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Superszybkie napędy SSD w technologii 25 nanometrów


Intel na pierwszy kwartał 2011 roku planuje wprowadzenie nowych, superszybkich napędów SSD, wytworzonych w technologii 25 nanometrów.

Apple usuwa polską grę z App Store


Apple usunęło ze sklepu App Store grę StoneLoops! Of Jurrasica. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wątpliwe podstawy.

Napraw Windows za pomocą oficjalnego narzędzia Microsoftu


Microsoft udostępnił do publicznych beta-testów wersję rozwojową aplikacji Fix it Center, która ma pomagać użytkownikom w problemach z systemem Windows.

Analiza kondycji firmy na podstawie sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Cel Szkolenia: Zapoznanie słuchaczy z podstawowymi zasadami dokonywania analiz w przedsiębiorstwie. Prezentacja metod oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

IIPA: Kraje które przeszły na open-source są zagrożeniem dla Ameryki


Intellectual Property Alliance (IIPA), organizacja chroniąca własność intelektualną, jest zdania, że otwarte oprogramowanie zagraża rozwojowi amerykańskiej gospodarki.

Polityka kredytowa- szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Polityka kredytowa" to jednodniowe szkolenie, które ma na celu przybliżyć Kursantom procedury, zabezpieczenia finansowe oraz ocenę wiarygodności kredytowej. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeżeli musisz wykonać pomiary elektryczne Krakow zapraszam
do zapoznania się ofertą mojej firmy. Przeprowadzam od lat
pomiary elektryczne Kraków na potrzeby elektrowni oraz innych
organizacji oraz urzędów. Wszystkie przeprowadzone pomiary
elektryczne Kraków
są opisane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi
prowadzenia dokumentacji elektrycznej. Przy okazji pomiarów
przeprowadzane są również przeglądy elektryczne Kraków na terenie
Krakowa i okolic.